Diana, Sado dhe Gash surprizojnë publikun me projektin e tyre Mon Ami

July 9, 2024

Të tre të rinjtë jetojnë në Memmingen të Gjermanisë dhe i kanë bashkuar forcat për ketë super project të cilin e kanë titulluar Mon Ami. Diana, Sado & Gash sjellin projektin e parë profesional të tyre. Kënga e titulluar Mon Ami është shkruar nga vetë artistët ndërsa për beat është kujdesur producenti gjerman Trico me Mix Master nga 1985 Studio, ndërkohë që video është punuar mjaft profesionalisht nga XL Films. I gjithë ky projekt mban vulën e menaxherit më të suksesshëm të skenës shqiptare Labinot Nuraj i cili në projekt shfaqet si producent ekzekutiv.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

” Sje normale” një projekt plot ritëm sapo ka ardhur nga Lindi

Next Story

Marigona Moe gruaja që po bëhet sinonim i bukurisë në Kosovë

Latest from Lifestyle

Go toTop