Xhelozia e Nimit në duet me Dafinën, vjen projekti i rradhës

June 13, 2024

Këngëtari Nimi Bytyqi nuk ndalet. Pas shumë projekteve të suksesshme, këngëtari Nimi vjen në një duet me këngëtaren Dafina Dauti. E ka titulluar projektin Xhelozia dhe i kushtohet dashurisë dhe të dashuruarve. Ky projekt mban vulën e Nurteel dhe producent Labinot Nuraj. Kënga mjaft ritmike për sezonën verore pritet që të jetë një hit i verës, ndërsa Nimi nuk do të ndalet me kaq.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Xhaferi-Begaj: Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria janë më shumë se vetëm vende fqinje

Next Story

Presidenti Biden: Mosrespektimi i Marrëveshjes së Ohrit është kërcënim ndaj Amerikës

Latest from Lifestyle

Go toTop