Aksident tek bulevardi “Bllagoja Toska”, ka edhe të lënduar

June 9, 2024

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në bulevardin “Bllagoja Toska” afër spitalit të Tetovës.

Siç mësohet ka edhe të lënduar pasi është një përplasje mes dy veturave.

Policia është në vendin e ngjarjes për të hetuar aksidentin.

Vlen të theksohet se kjo rrugë nuk ka asnjë sinjalizim as vertikal as horizontal, as semafor as rrethrroutlim deri tani kanë ndodhur mbi 20 aksidente në këtë rrugë dhe komuna e Tetovës nuk merr masa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Kovaçevski para Kongresit: Pres debat të hapur

Next Story

Intervista që dha për mediat serbe, Edona: Jam paguar shumë, por nuk e kam bërë për ta dëmtuar Kosovën

Latest from Lajme

Go toTop