Burrë dhe grua rrahen mes vete, të dy marrin trajtim mjekësor

June 4, 2024

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur në Pejë, ku një mashkull dhe një grua janë rrahur mes vete.

Të dy këta pas arrestimit janë dërguar në mbajtje, por fillimisht të dy kanë marrë trajtim mjekësor.

Kjo u bë e ditur në njoftimin e Policisë së Kosovës.

“DHUNË NË FAMILJE Pejë / 03.06.2024 – 15:20. Janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovare pasi që pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes vete. Të dyshuarve u është ofruar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit të njëjtit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Gashi e mbajti koordinimin e parë të rregullt në përbërjen e re të Kuvendit

Next Story

SPAK e vendosi nën hetim për 4 vepra penale, largohet nga detyra Ceno Klosi, Drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve

Latest from Lajme

Go toTop