Fituese e Big Brother Albania VIP 3, aktorja Egla Ceno flet me dedikim pas triumfit

May 26, 2024

Aktorja Egla Ceno u shpall fituesja e edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP 3. Ajo ishte banorja e fundit që fiku dritat. Egla u prit me shumë duartrokitje në studion e spaktaklit, aty ku mori edhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. Fjalët e para të Eglës pasi ftoi çmimin ishin:

“Falenderoj që jeni bërë zëri, nga një format kaq i rëndësishëm, që jeni bërë zëri i këtyre mesazheve. Dhe më fal Ledion, të tregoj pak kurrizin. Karrierën time e kam qëndisur ndër vite, unë jam një aktore teatri, jam shumë e lidhur me teatrin. Ia dedikoj grave, vetes sime, në fund të ditës e meritoja.”, tha Egla Ceno.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

LSDM bëhet gati për lider të ri, pretendent Filipçe, Petrovska, Bogoev dhe Despotovski

Next Story

Vuçiq i futet konspiracioneve: Nëse me vrasin, dijeni se fajet i ka ministri i jashtëm i BeH-së

Latest from Lifestyle

Go toTop