Pas “Biznes”, Mumo B gati një super projekt, xhirimet kanë filluar

March 22, 2024

Nuk është emër i padëgjuar më parë por projektet e reja do të jenë më të forta. E kemi fjalën për këngëtarin Mumo B apo si quhet ai në vërtetë Mumin Mustafai që pak ditë më parë u rikthye me projektin mjaft interesant ” Biznes”. Por ne mësojmë se reperi me origjinë nga Maqedonia E Veriut por që jeton edhe në Prishtinë apo një pjesë të kohës edhe në Diasporë sapo ka xhiruar klipin e projektit më të ri muzikor e pritet të dalë së shpejti. Jo vetëm këngëtar por ai është edhe producent muzikor ndërsa bashkëpunon me studion High Records ku drejtohet nga producenti Libri ( Vëllai i Getto Geasy). Për klipet që i realizon në Zvicër ai bashkëpunon me Cinematic.ch. Mumo B edhe më parë ka bashkëpunuar me emra të njohur dhe hitbërës si : Etno Engjej, Don Arbas, Hija e Jetës, Tingulli 3nt etj. Mëspjmë gjithashtu se tashmë ai ka gati edhe albumin e ri me 16 këngë ku do të quhet ” All Eyez on me”, ndërsa sponsor është kompania F.A Dauti në Munhen në Gjermani. Ne ju sjellim edhe foto nga klipi i projektit më të ri që pritet të publikohet së shpejti.

Previous Story

GRUBI: VMRO luan me opozitën shqiptare si macja me miun

Next Story

Osmani: Si kryeministrin shqiptar, do e bëjmë edhe presidentin e parë shqiptar

Latest from Lifestyle

Go toTop