Vjen me projekt të ri, Nora Muçaj publikon baladën Lotët me ti ble..

January 31, 2024

Nora Muçaj po rikthehet me projekt të ri muzikor të cilin e ka publikuar sot.

Një këngë e bukur, baladë, që po pëlqehet shumë nga publiku shqiptar pasiqë këngëtarja si duket i ka munguar skenës me projekte të reja.

Artistja dje kishte zbuluar pak nga videoklipi i saj në Instagram, ku shfaqej me fustan të zi.

Lotët me ti ble, titullohet hiti me të cilin e ka nisur mbarë vitin Nora, por për të mos u ndalur me kaq.

Projektin e ka punuar Chipsi dhe klipi nga Urban Films, kurse në Youtube është publikuar tek Faber Media.

Previous Story

Ratkoceri: Bujar Osmani në çdo takim, formal e joformal, e ka çështjen e Kosovës

Next Story

Festim Halili n; Uashington takon kongresmenët Sessions, Mann dhe Self: Jemi me fat që kemi aleat SHBA, do vazhdojë të mbetet e pacënuar në vazhdimësi

Latest from Lifestyle

Go toTop