Ekskluzive: Ilir Memeti dhe Hekuran Asani në garë për drejtor M-NAV

January 9, 2024

Ilir Memeti dhe Hekuran Asani janë në garë për të marrë postin e Këshillit Drejtues të M-NAV. Kështu mëson KLAN MAQEDONI nga burimet e saj.

Qeveria për momentin është duke mbajtur mbledhjen ku pritet që të shkarkohet Kryetari i Këshillit Drejtues të M-NAV, Fahrudin Hamidi, i cili, siç meson KLAN MAQEDONI do të duhet të zëvendësohet nga Ilir Memeti i cili është i punësuar në Agjencinë e Fluturimeve Civile ose nga Hekuran Asani. /KlanMacedonia/

Previous Story

Ahmeti: Oligarkia maqedonase të shqetësuar nga dominanca e shqiptarëve, BDI me të njejtat kuadro në Qeverinë e Xhaferit

Next Story

Eraldi vjen në ‘Mars’

Latest from Lajme

Go toTop