Rikthehet e bukura Morfina Hasani, gjithmonë një miss

January 8, 2024

E kush e harron bukurinë e saj që kur ajo mori çmimin si më e bukura në vitin 2018 në Kosovë. Por ajo vazhdon ta mbajë këtë kurorë e vazhdon të jetë mjaft simpatike. Bëhet fjalë për të bukurën Morfina Hasani e cila si duket është rikthyer me disa foto të bukura në rrjetet e saja sociale që po i shihni dhe ju dhe duket mjaft fashion dhe një ikone bukurie. E si duket megjithëse po vijnë misse e misse ajo vazhdon të mbetet një nga vajzat më të bukura shqiptare. Po për të gjithë ata kureshtarë që duan të dinë më shumë nga jeta e saj private ne ju themi se ajo e ruan me fanatizëm atë, por mbi tē gjitha hiret e saj dhe bukuria e saj duke e mbajtur sërish kurorën si më e bukura, dhe duket gjithashtu mjaft e lumtur.

Previous Story

Kallajxhiev: Gjykata ka të drejtë në rastin M-NAV, Prokuroria ka gabuar!

Next Story

Ahmeti në Tiranë takon ministrin e Brendshëm, Taulant Balla

Latest from Lifestyle

Go toTop