Artistja Mira Janji e mbyll me fitore vitin që lame pas

January 5, 2024

E angazhur dhe me plot projekte muzikore e ftuar kudo në vitin që lamë pas. Fjala është për artisten e shkolluar në muzikën shqiptare Mira Janji ku qershia mbi tortë ishte dhe çmimi “Grand Prix the Best 2023” që u mbajt më median më serioze në Kosovë siç është RTV21. E natyrusht se ajo ndjehet e luntur dhe e plotësuar për një super sukses në mbylljen e vitit të kaluar dhe plot dëshira e përkushtim pse jo edhe projekte të tjera që ndjekësit e saj presin e këngëtarja me zërin e fuqishëm është gati ti sjellë ato në vitin që sapo ka trokituar 2024. Por kur do të jetë projekti i saj i parë për këtë vit duhet të presim dhe pak.

Previous Story

Mexhiti – Aliu, premtojnë digjitalizimin e Shëndetësisë publike

Next Story

LAJMI I FUNDIT/ Arratiset nga burgu ish zv.drejtori i DAP-it Ismet Guri

Latest from Lifestyle

Go toTop