A jeni gati për një super talent si Gjon LR?

December 30, 2023

Të gjithë e njohin si sportist madje kampion i trefishtë në MuayTha i Kosovës. Po flasim për djaloshin nga Gjakova Gjon Ramoja, por ai ka edhe një talent tjetêr përveç si sportist ai ka stil dhe zë interesant edhe në muzikë. Ne mêsojmë se Gjon LR siç don të njihet nê muzikë po punon ka kohë me idetë e muzikës së tij, dhe ne ju themi se duhet të bëhemi gati për një super talent si ai. 20 vjeçari nëse është rritur me sportin tash e 6 vjet, tash është gati dhe ka 2 vjet që po punon pêr të ardhur në treg me muzikën e tij, ku ka gati disa super projekte. Ai ështê fans i repit të Snoop Dog e një ditê mund të jetë një shembull i tij në muzikën shqiptare dhe siç ka triumfuar në sport këtë do tê bëj edhe në muzikë. Pyetja është se a jeni gati për ta pritur Gjon LR pasi ai është gati të godasë fort.

Previous Story

Drejtori Asani: Vitin 2023 në Klinikën për Kirurgji të fëmijve e përmbyllim me hospitalizim të 4965 fëmijëve dhe 1986 operacione të suksesshme

Next Story

Drejtori i Fondit shëndetësor, Abduramani: Siguruam 1.5 mln euro për Spitalin Klinik të Tetovës

Latest from Lifestyle

Go toTop