Nikoll gati me një mega projekt, dy në një video

December 11, 2023

Ai ka gati jo një por dy këngë në një super videoklip. Po flasim për talentin Nikoll Prenqi,një emër tashmë i njohur në muzikën shqiptare pasi ka bashkëpunuar me herët me Besnikun e NRG Band por edhe projekte solo, që u priten mjaft mirë. Tash ai sapo la realizuar videoklipin me Director by Luz Palokaj që do të publikohet pikërisht në ditën e parë të vitit që po vjen 2024. Në këtë projekt kënga e parë mban titullin ” Freaky Stuff” e shkruar nga vetë Nikoll me producent Officialelial, dhe e dyta me titull ” Make me Feel” në bashkëpunim me Skivi me producenf Nurtel. Artisti jeton në Zvicër por me origjinë është nga Kosova dhe stili dhe muzika e tij po pëlqehet mjaft kudo. Mos harroni që punën dhe muzikën e tij mund ta ndiqni edhe në kanalin e tij zyrtar në youtube me Nico Official dhe në TikTok me Nicoofficial07. Projekti që po vjen e që do të jetë dy këngë në një video. artisti ka punuar fort e falë edhe bashkëpunëtorëve të tij me emra të njohur e ku do të jetë një mega projekt.

https://www.youtube.com/@NicoOfficial07

Previous Story

Bujar Osmani, diplomati më i shquar shqiptar jo vetëm në Maqedoninë e Veriut

Next Story

Hajdutët e historisë përballë të vërtetës shterruese të protagonistëve!

Latest from Lifestyle

Go toTop