“Pse o bir”, projekti që e rikthen fuqishëm në fundvit këngëtarin Flori Çoçaj (Video)

December 10, 2023

Këngëtari Flori Çoçaj është rikthyer më fuqishëm se kurrë më parë.

Ai, në këtë fundvit, vjen me këngën më të re “Pse o bir”.

Kënga i kushtohet mërgimtarëve.

Tekstin e këngës e ka shkruar Elida Rusta, kurse muzikën dhe orkestrimin, Ardian Kastrati.

Mysafire e këngës është Shqipe Kastrati.

Videoklipi i këngës është bërë nga Meriton Xhekaj, ku pjesë e saj janë edhe aktorët Nexhmije Selca dhe Adem Zhitopotoku.

Previous Story

Berin Fetahi zgjidhet kryetar i Forumit rinor të BDI për nëndegën Shkumbin në Tetovë

Next Story

Bujar Osmani, diplomati më i shquar shqiptar jo vetëm në Maqedoninë e Veriut

Latest from Lifestyle

Go toTop