“Is this Love” nga Egzon një këngë dhe klip unik

November 27, 2023

Ai është një artist me shumë dimensione por edhe unik. Ndërsa siç edhe ai është ka publikuar edhe këngën që quhet “Is this love”. Bëhet fjalë pēr Egzon dhe siç ishte dhe paralajmëruar kënga flet për një dashuri të humbur ndërsa ka nisur të pritet mjaft mirë e të dëgjohet kudo në të gjitha platformat e publikuara. Teksti është shkruar nga vetë Egzon, Emosh Alev, Simona Loprete dhe Melbeatz, master Ludwig Mair GKG dhe producentë Odd John dhe Kaas e Art Direction nga Egzon dhe Rina Kelani me organizim të projektit në realizim nga Dj First. Artisti me origjinë nga Kosova por që jeton e vepron në Gjermani po ndiqet dhe po pëlqehet mjaft pas disanjeve të tij, fushës së modelingut tashmë edhe në muzikë. Për ju që se keni parë apo dëgjuar ende këngën ne ju ftojmë ta ndiqni në linkun më poshtë dhe padiskutim do të jetë një projekt që do tju pëlqejë shumë.

Previous Story

Boksieri 22 vjeçar shpartallon keq serbin në ring/ Fitore e rradhës për Ari Avdimetaj

Next Story

Veliaj: Shqiptarët në Maqedoni janë më të fortë se kurrë! Së shpejti kemi edhe kryeministrin shqiptar…

Latest from Lifestyle

Go toTop