Ballisti dhe ‘Problemi’ bëhen bashkë në festën e Shqipërisë, veprimi i tyre merr vemendje

Ballist Morina po vazhdon të mbetet një nga emrat më të dashur për publikun shqiptar.

E, së fundmi me kualifikimin e Shqipërisë në Euro2024, padyshim që dashuria dhe emocioni janë rritur edhe më shumë.

Mjaft emocionues ka qenë edhe takimi i Ballistit me mikun e tij Indrit Muratin, i njohur si Problemi.

Ata ishin në festën e fitores së kombëtares, ani pse dyshja është kundër federatës shqiptare të futbollit dhe në festë ishte edhe Armando Duko.

Murati ka kohë që është mik me Ballistin, e së fundmi u kthye nga Kanada, për t’u marrë me bizneset e tij, si menaxher i klubeve të natës në Shqipëri.

Ndër tjera, Indriti është mik i afërt me shumë yje të estradës.

Image

Image