David Dreshaj pas super hiteve feston ditëlindjen me shampanjë në mes të detit

Ai ka shumë arsye për të festuar e natyrisht se një dolli me shishe shampanjë e ka ngritur. E kemi fjalën për artistin shqiptar nga Mali i Zi, David Dreshaj i cili ka festuar pak ditë më parë ditëlindjen e tij në mes të ditën i hypur në një jaht luksoz. E nisin tashmë pyetjet se me kë ka qenë, mos vallë ndonjë bukuroshe shqiptare e ka shoqëruar apo kush ia ka shkrepur fotot? E rëndësishme ai duket super i lumtur në këtë përvjetor ku duhet të pranojmë që tre këngët e tij “Ama zemrën””, ” Tequila” dhe “Alkool” ishin hitet e kësaj vere e videot më të klikuara. Edhe 100 artist ne presim projekte të tjera të bukura!.