Personazhi Ludo King mos e besoni po deshët në top fomë megjithëse sapo ka bërë 50 vjeç

E njohim të gjithë për personazhin e tij shumë karizmatik, por edhe për sukseset në karrierë e për udhëtimet e jetën unike. E kemi fjalën për shqiptarin me origjinë nga Prizreni por që jeton në Zvicër e ku njihet shumë dhe atje Ludovik Karrica. Ne mësojmë se sapo ka festuar ditëlindjen e tij të 50-të por që në fotot që ka postuar habim tē gjithë e duket sikur sapo i ka bërë vetëm 25-të. Teksa poston disa nga fotot ku duket në super formë ai shkruan kështu : ” Puna e formon njeriun kur njeriu punon! Rrezulltati shkëlqen ndërsa suksesit i buzëqesh”. Ludo King siç njihet edhe në muzikë ka vite e vite se sportin nuk e harron kurrë dhe rezultati shihet. Vajza ju kujtojmë që ai është ende beqar, ndërsa urime e shumë shëndet e suksese dhe nga ne. Edhe 100 personazhi i njohur më në top-formë!.