Xhuli nuk ka të ndalur. Këtë herë konkurente në Dancing with the stars

Modelja dhe ish finalistja e “BBVK”, Së fundmi po I bashkohet edhe një projekti televiziv “Dancing with the stars””në Top Channel.

Këtë e bëri publike edhe vet Xhuli në një postim në Instagram.

Ajo do të jetë çift me Dionin një nga balerinët e njohur shqiptarë.

Deri më tani Xhuli është konkurrentja e parë nga Kosova.