Gresa shkëlqen me pamjen e fundit nga Izmiri

September 18, 2023

Gresa Hoti së fundmi ka postuar një fotografi nga Turqia.

Më ndryshe se zakonisht me bukurinë e saj ajo mori gjithë vëmendjen në rrjete sociale.

Gresa këtë herë vendosi të bëj flokët kaçurrele, grimin e rënduar dhe aksesorët plotë shkëlqim.

Për të gjithë ata që janë mësuar ta shohin Gresën shumë të thjeshtë, kjo paraqitje e modeles duket sikur të jetë nuse.

Previous Story

Ahmeti: Iku koha e patriotizmit artificial, qytetarët e duan anëtarësimin në BE sepse Maqedonia atje e ka vendin!

Next Story

Dafina Zeqiri shpallet artistja e vitit nga RTV Dukagjini

Latest from Lifestyle

Go toTop