Njihuni me vajzën që i dha bukuri ndeshjes, quhet Ardita!

September 12, 2023

Në ndeshjen që u mbajt fundjavën e kaluar mes Kosovës dhe Zvicrës ishin aty të gjithë. Jo vetëm emrat e njohur tashmë të show-bizit krijuan atmosferë dhe i vunë flakën stadiumit Fadil Vokrri por edhe të tjerë. E natyrisht gjinia e bukur ra në sy, ky vajza që shihni në foto u duk si një yll ku kamerat e fokusonin shumë. Ne mësojmë se ajo quhet Ardita e cila jeton në Zvicër por me origjinë është nga Kosova. E po mund të themi se ajo ndeshje kishte spektakël por edhe sharm dhe bukuri si Ardita.

Previous Story

Festën e futbollit e fitoi Shkëndija, si mysafire: 3 me 1 kundër FC Wil

Next Story

SkyShowtime shpall listën e filmave të rinj hit dhe serialeve ekskluzive që do të vijnë në vazhdim të këtij viti dhe në fillim të vitit 2024  

Latest from Lifestyle

Go toTop