Ish-shoku i Luizit u shfaq krah Megit, reagon menjëherë Kiara

July 3, 2023

Vajza e Jozefina Topallit, Megi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e saj disa vjeçare. Por njerëzve nuk i kanë shpëtuar komentet e ish shokëve të Luizit.

Meridiani, Joni dhe Mario i kanë uruar jetë të lumtur Megit në postin e saj me fustanin e nusërisë. Madje Mario ka qenë i ftuar në dasmë dhe ka postuar foto me nusen.

Pas këtij veprimi, ndjekësit kanë vënë re se në çështje minutash, Kiara e ka hequr Marion nga lista e personave që ndjek.

Kujtojmë se Megi dhe Luizi kanë patur një lidhje 10 vjeçare për të cilën këngëtari ka folur disa herë edhe brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Moti sot – Press Online

Next Story

Batatina nuk ndalet, arrin marrëveshje me sulmuesin e njohur kosovar

Latest from Lifestyle

Go toTop