“Do të përfundojë si Michael Jackson”, miqtë e Madonnas të shqetësuar për shëndetin e këngëtares

July 3, 2023

Prej disa javësh po përflitet beteja për pasurinë e familjes që përfshin këngëtaren Violetë Kukaj. 

Rasti u bë i njohur për publikun nga ‘Shihemi në gjyq’ ku versionin e tyre e dhanë ish-kunatat e këngëtares që e akuzuan atë për tjetërsim të pronës.

E duket se emisioni ka qenë vetëm një pikënisje.

Të enjten, në prokurori është denoncuar kallëzimi penal nga ana e ish-burrit dhe ish-vjehrrës së këngëtares së njohur.

Përpos për çështjet e patundshmërive, kallëzimi përfshin edhe pretendime, për siç thuhet ‘vjedhjen e arit’ nga ana e këngëtares Kukaj.

Detajet e lëndës i ndiqni në materialin e mëposhtëm ekskluziv të Prive.

The post Kallëzim penal ndaj Violetë Kukajt, detajet nga lënda appeared first on GazetaBlic.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Bislimoski: Do të kemi çmimin më të lirë të rrymës në Evropë

Next Story

Mediat spanjolle zbulojnë të ardhmen e Ramosit, mbrojtësi spanjoll pranë rikthimit te ish-skuadra në La Liga

Latest from Lifestyle

Go toTop