Dafina Zeqiri njofton “Dasmën” të enjten

July 3, 2023

Vajza e Jozefina Topallit, Megi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e saj disa vjeçare. Por njerëzve nuk i kanë shpëtuar komentet e ish shokëve të Luizit.

Meridiani, Joni dhe Mario i kanë uruar jetë të lumtur Megit në postin e saj me fustanin e nusërisë. Madje Mario ka qenë i ftuar në dasmë dhe ka postuar foto me nusen.

Pas këtij veprimi, ndjekësit kanë vënë re se në çështje minutash, Kiara e ka hequr Marion nga lista e personave që ndjek.

Kujtojmë se Megi dhe Luizi kanë patur një lidhje 10 vjeçare për të cilën këngëtari ka folur disa herë edhe brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

The post Ish-shoku i Luizit u shfaq krah Megit, reagon menjëherë Kiara appeared first on GazetaBlic.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Ka përfunduar karvani shëndetësor i Klinikës Zhan Mitrev “Shëndet për të gjithë”, ku janë dhuruar ekzaminime në vlerë prej 1.000.000 denarë

Next Story

Zyrtare: Tirana prezanton rikthimin e shumëpritur në kryeqytet

Latest from Lifestyle

Go toTop