Arta Nitaj ironizon me fenë Islame

July 3, 2023

Në festën e ditëlindjes së Butrint Imerit, ishte prezent edhe Arta Nitaj.

Me një fustan të zi ku shihet se ka mbuluar dhe kokën, Arta ironizon me fenë Islame.

Ajo në një moment dëgjohet derisa thotë : “Po e fali sabahun”, ku vazhdojnë të qeshurat pa fund.

Edhe pse koka e modelës është e mbuluar, duart dhe shpina e saj janë të gjitha të zbuluara.

Ironia e modeles u prit me komente të shumta në rrjet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

ESHS: Në vitin 2022/2023 janë regjistruar 4,2 për qind më shumë studentë në krahasim me vitin e kaluar akademik

Next Story

Sergio Ramos mund të jetë sërish bashkëlojtar me Messin, Inter Miami shpreh interesim për spanjollin

Latest from Lifestyle

Go toTop