Zyrtare: Pablo Mari largohet nga Arsenali, transferohet te Monza

July 1, 2023

Pablo Mari është larguar përfundimisht nga Arsenali.

Monza ka aktivizuar klauzolën e lirimit duke paguar 6 milionë funte për mbrojtësin, shkruan GazetaBlic Sport.

Spanjolli ishte i huazuar te skuadra italiane në sezonin e kaluar ku u paraqit në 30 ndeshje zyrtare duke shënuar edhe një gol.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Rizaov: Gjithçka është e zgjidhur nëse Qeveria dhe opozita kanë marrëveshje edhe për ndryshime kushtetuese edhe për zgjedhje

Next Story

Bill Clinton viziton Tiranën në Ditën e Pavarësisë së ShBA-së

Latest from Sport

Go toTop