Martohet vajza e Jozefina Topallit, veprimi i ish-shokëve të Luizit habit të gjithë

Arnold Schwarzenegger ka folur shumë herë publikisht për të kaluarën dhe fëmijërinë e tij dhe këtë herë nuk ka nguruar të tregojë se cila ishte frika më e madhe e nënës së tij.

Aktori i njohur ishte i ftuar në Muzeun e Akademisë së Filmit në Los Angeles për të mbajtur një fjalim. Ai foli për nënën e tij dhe keqkuptimin që ajo kishte për gjinitë në shoqëri.

Frika e saj më e madhe ishte se fëmija i saj mund të ishte homoseksual. Ai shpjegoi se kur ishte adoleshent, kishte në mendje disa standarde, si rezultat i të cilave dhoma e tij ishte e mbushur me postera të bodybuilderëve, boksierëve, kampionëve të boksit etj.

Kjo nuk i ka pëlqyer nënës së tij, e cila pyeti veten se çfarë i kishte shkuar keq djalit të saj, pasi ndryshe nga ai, shumica e djemve të moshës së tij kishin postera me gra në dhomat e tyre.

“Mamaja ime shikonte murin dhe thoshte ‘të gjithë miqtë tuaj po vendosin postera me vajza. Çfarë nuk shkon me ju?’ Ajo qante çdo ditë duke parë murin. Derisa një ditë thirri një mjek për të më parë mua”, tha aktori.

“Ai i tha asaj se kjo është krejtësisht normale për fëmijët e moshës sime. Ne kemi idhuj burrat që janë të fortë dhe kjo nuk është alarmante, as nuk do të thotë domosdoshmërisht se dikush është homoseksual. Kjo ishte frika e saj më e madhe”, shtoi ai.

The post Schwarzenegger: Kur isha fëmijë nëna ime frikësohej se do bëhesha homoseksual sepse shikonte fotot e… appeared first on GazetaBlic.