Stresi dhe Xhuli Nura bëjnë paqe, shihen bashkë në darkë

June 30, 2023

Dyshja protagoniste e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova ishin padyshim reperi Stresi dhe Xhuli Nura.

Për më shumë se 100 ditë ata ishin ‘rival’ me njëri-tjetrin duke u përfshirë në debate të shumta, që shpesh herë përfundonin me ofendime të rënda.

Por, duke se ata tashmë kanë lënë prapa krahëve këtë histori dhe kanë vendosur të bëjnë paqe.

Këtë e ka zbuluar moderatori i BBVK, Alaudin Hamiti në një postim të InstaStory, ku ndau një foto të Stresit dhe Xhulit.

Dy ish-banorët u panë bashkë në një darkë nga ku edhe i bënë një befasi Hamitit duke e telefonuar.

“Qe çfarë telefonate me videocall më erdhi. Definitivisht, këta dy, as jashtë shtëpisë nuk po munden pa njëri-tjetrin. Luftë apo paqe?”, ka shkruar prezantuesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Ministri Jeton Shaqiri në manifestimin tradicional “Bakllavaja e Bajramit”!

Next Story

Al-Nassr punon për gjetjen e trajnerit, dëshiron një portugez për pankinën

Latest from Lifestyle

Go toTop