Po aludohet se Kiara është shtatzënë

June 30, 2023

Kiara Tito shtatzënë?

Krejt këto thashetheme vinë pasi që moderatorja dhe influencierja e rrjeteve sociale ka ndryshuar stilin e saj të veshjes.

Derisa më parë, Kiara ekspozonte vazhdimisht barkun e saj dhe vishej shkurt, tani ajo vishet me rroba që janë të madhësisë më të madhe.

Kjo ka mjaftuar që fansat dhe shumë media të supozojnë që Kiara ka mbetur shtatzënë dhe se ajo do të pret fëmijën e parë me Luizin.

Kujtojmë se gjatë qëndrimit në shtëpi të Big Brother VIP Albania çifti disa herë kishin shpreh dëshirën që të bëhen prind të një fëmije.

Madje, këtë e kishte thënë edhe Kiara në disa intervista.

Megjithatë, moderatorja shihet se është shumë e angazhuar pas daljes nga shtëpia ku përpos reklamave të shumta që bën në Instagram, ajo do të jetë edhe moderatore e emisioni “Kepi i VIP-ve”, që fillon transmetimin këtë të diele në Top Channel.

Kujtojmë se Kiara dhe Luizi u martuan në natën finale të Big Brother VIP Albania 2, ku moderatorja pranoi mbiemrin Ejlli të Luizit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

LSDM: Vetëm Bullgaria dhe Mickoski janë të pakënaqur me mbështetjen e Gjermanisë për vendin

Next Story

Ekskluzive: Ishte fantastik në edicionin që shkoi, Altin Gjokaj arrin marrëveshje me skuadrën e Prishtinës

Latest from Lifestyle

Go toTop