Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli në shtrat së bashku, dalin pamjet

June 30, 2023

Filmi ‘Në kuadër të dashurisë’ është një nga prodhimet më të komentuara të momentit, ku të gjithë ndjekësit janë të entuziazmuar të shikojnë personazhet e tyre të preferuar në aktrim.

Teksa thuhet se mund të publikohet në muajin tetor, ‘Top Channel Films’ vazhdimisht i ka përditësuar mbështetësit me copëza nga xhirime, momente nga backstage, dhe pak nga dy protagonistët Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari, të cilët në një moment janë edhe në shtrat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

KE-ja kërkon dy miliardë euro shtesë për Ballkanin Perëndimor

Next Story

Cuadrado përshëndetet me fansat e Juventusit me një letër emocionuese: Nuk është lamtumirë

Latest from Lifestyle

Go toTop