Noizy për të afërmin që ia dogji lokalin: Ia kam lënë Zotit dhe drejtësisë

June 30, 2023

Policia ka arritur ta arrestojë të dyshuarin i cili ia ka vënë zjarrin lokalit që i takon familjes së reperit të njohur Noizy.

Ai është Erald Musteqja, 26-vjeç i cili është i afërm i familjes Rajku.

E lidhur me këtë ka reaguar edhe vet Noizy.

Ai tha se nuk mund ta urrente atë, dhe se ia ka lënë rastin Zotit dhe drejtësisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

(VIDEO) Lloga: VMRO-DPMNE e mbronte Ramiz Merkon kur ASH dhe Ziadin Sela ngritnin padi ndaj tij

Next Story

Të gjithë drejt Arabisë, Cannavaro zgjedh transferimin në Turqi

Latest from Lifestyle

Go toTop