Ledri Vula publikon këngën e re “Gjendja”

Ledri Vula, sot ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Gjendja” mban titullin kënga e tij e radhës, në të cilën protagoniste është partnerja e tij, Sara Hoxha.

Çifti kanë sjell skena të shumta në videoklip, ndërsa Sara duket në formë të mrekullueshme.

Teksti dhe melodia është bërë nga Ledri, Tonic e Denk me producim nga Panda Music.