Barcelona me plan B nëse dështon transferimi i Brozovic

June 29, 2023

Barcelona ka gati planin B në rast se dështon transferimi i kroatit, Marcelo Brozovic.

Mediumet spanjolle raportojnë se klubi katalunas do të tentojë për Oriol Romeu në rast se objektivi i tyre i parë nuk transferohet në “Camp Nou“, shkruan GazetaBlic Sport.

Kujtojmë se për Brozovic ka interesim edhe nga skuadra arabe, Al Nassr, megjithatë kroati është i prirur të mbetet në Evropë.

/GazetaBlic Sport/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Kovaçevski – Hotges: Inovacionet dhe investimet në industrinë e telekomit kontribuojnë në zhvillimin e ekonomisë së RMV-së

Next Story

Vrasja në Prizren- Gjykata merr vendim për “Kobrën” dhe ndaj katër të dyshuarve tjerë

Latest from Sport

Go toTop