Publikohet hiti i ri i Dafinës dhe Yllit, “Kaje” (VIDEO)

June 28, 2023

Nëna e këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa feston sot ditëlindjen.

Në ditën e veçantë të Anesa Lipa nuk ka munguar as urimi i veçantë i Duas, e cila përmes disa fotove nga fëmijëria shpreh dashurinë që ka për të dhe i bën urimin më të ndjerë.

“Gëzuar ditëlindjen mami!!! Mbrojtësja ime!!! Femra më magjepsëse që njoh! Të dua”.

Në fotot e publikuara ajo shihet në krahët e të ëmës kur isha bebe.

The post Dua Lipa i uron ditëlindjen të ëmës me fotot e rralla kur ishte bebe appeared first on GazetaBlic.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Luizi dhe Maestro i japin goditjen finale njëri-tjetrit jashtë “BBVA”

Next Story

Dua Lipa i uron ditëlindjen të ëmës me fotot e rralla kur ishte bebe

Latest from Lifestyle

Go toTop