Fifi shpjegon domethënien e emrit të djalit të saj

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, para disa muajsh është bërë nënë e një djali.

Ajo e ka pagëzuar me emrin Theo Mal.

Këngëtarja në rrjetin social Instagram, e ka sqaruar domethënien e emrit.

“Theo-nga latinishtja e vjetër do të thotë Zot. Mal-nofka e xhaxhait të ndjerë të Adisit. Dhe kur e lidha Theo Mal e përktheva si “Zot i Maleve”, ka shkruar ajo në Instastory.